REFERENCJE

Practum Consulting współpracuje z P.R.E.S.C.O. GROUP od 2013 r., zajmując się kompleksową obsługą spółki w zakresie komunikacji zewnętrznej zarówno w obszarze relacji z mediami oraz inwestorami, jak i działań CSR.

Charakterystyczną cechą, która wyróżnia Practum Consulting spośród szerokiego grona agencji PR, jest dbałość o najwyższą jakość współpracy z klientem. Przejawia się ona nie tylko w poziomie merytorycznym i walorze artystycznym przygotowywanych przez agencję materiałów oraz opracowań. W przypadku Practum Consulting jakoś oznacza także słowność, rzetelność oraz terminowość współpracy.

Zespół Practum Consulting to osoby wyróżniające się dużym doświadczeniem w dziedzinie PR oraz zaangażowaniem w prowadzone projekty, przykładające wagę do poznania specyfiki działania klienta i jego branży, co skutkuje wysokim poziomem merytorycznym przygotowywanych opracowań oraz realizacją założonych celów komunikacyjnych.

Niewątpliwym atutem Zespołu Practum Consulting jest także doświadczenie i sprawność reagowania w sytuacjach kryzysowych. Na szczególne podkreślenie zasługuje także szeroka wiedza merytoryczna z zakresu relacji inwestorskich oraz znajomość branży finansowej.

Współpracę z Practum Consulting oceniam jako wysoce skuteczną i profesjonalną. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Practum Consulting jako rzetelną i godną zaufania agencję PR.Katarzyna Galant

Dyrektor Działu Komunikacji

P.R.E.S.C.O. GROUP SA

agencja PR